Co kupić dziewczynce na urodziny?

Takie pytanie stawiają sobie zarówno rodzice, jak i dziadkowie młodej jubilatki. Obecnie, nie mamy na szczęście problemu z brakiem możliwości.

Każde dziecko lubi się bujać

Prezentem urodzinowym dla dziewczynki ruchliwej i bardzo dynamicznej może być np. huśtawka do ogrodu, którą mała wykorzysta w pogodne, ciepłe dni. Ciekawą propozycją są np. huśtawki równoważne, na których bawi się dwoje dzieci np. dwie koleżanki lub rodzeństwo. Dla mniejszych dzieci może to być np. dinozaur dwustronny.

Dziewczynki naśladują mamę

I jak każda mama lubią sięgać po garnki i patelnie, smażyć, gotować, zmywać. Dlatego ulubioną zabawką na urodziny dla dziewczynek stają się kuchnie. Nowocześnie wyposażone mają ciekawe akcesoria oraz piekarnik, zmywarkę i lodówkę.

Interesującym prezentem urodzinowym dla dziewczynek w nieco starszym wieku są domki dla lalek. Niekiedy wyposażenia wnętrz tych domków przekracza nasze wyobrażenia. A umiejętność naśladowania dorosłych u dzieci jest naprawdę niezwykła.

Dla młodych dam, które od najmłodszych lat chcą być w roli mamy, prezentem na urodziny może być kącik opiekunki. W zestawie znajdują się: wanienka, przewijak i kołyska.

2 Replies to “Co kupić dziewczynce na urodziny?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *