Zabawki z ulubionymi postaciami z bajek

W dzisiejszych czasach nie sposób przecenić wpływu, jaki na dzieci, już od najmłodszych lat wywierają wszelkiego rodzaju media: telewizja, internet czy też kino. Już roczne dzieci są w stanie odróżniać na ekranie postaci, które znają i lubią od tych, które widzą po raz pierwszy. Kilkuletnie brzdące natomiast potrafią z ogromnym uporem domagać się kupienia koszulki z podobizną ukochanego bohatera czy tez zabawki z bajek. Asortyment produktów licencjonowanych, które zawierają podobizny wszelkiego rodzaju bajkowych bohaterów cieszą się ogromną popularnością, a każde dziecko prędzej czy później na pewno znajdzie swoją ukochaną postać, która dzięki nim będzie mu towarzyszyła w codziennym życiu

.

By uszczęśliwić dziecko….

 

Każdy z nas kiedyś był dzieckiem i na pewno bardzo dobrze pamiętamy, jaką radość sprawiało nam otrzymanie zabawki, na której bardzo nam zależało, o której marzyliśmy przez długi czas. Warto więc sprawić dziecku radość i kupić mu czasem zabawki z bajek, tym bardziej, że często nie kosztują one więcej niż 10 zł.

 

…ale nie dać się zwariować

 

Trzeba jednak pamiętać o tym, żeby nie przesadzić: dziecko może lubić czy też uwielbiać nawet jakąś postać z bajki, ale nie może mieć na jej punkcie obsesji. Grunt to zachowanie umiaru i nieuleganie wszystkim dziecięcym zachciankom. Mimo tego że tak wiele jest w sklepach produktów na wielu różnych licencjach, od najmłodszych lat trzeba uczyć dziecko sztuki wyboru – jak spośród tylu kuszących rzeczy mądrze wybrać taką, która jest dla nas najważniejsza, która będzie najbardziej przydatna.

2 Replies to “Zabawki z ulubionymi postaciami z bajek”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *